Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Post: #1Lun Feb 03, 2014 1:47 pm

prowarz

prowarz

Administrator
Administrator
Cum sa gasesti o firma serioasa de gazduire web ? Softwa10


In prezent nu prea mai ai cum sa stii ca aia ii o firma serioasa de gazduire web, doar ce mai auzi de la alti care au cumparat de acolo.

Ce este aia o firma serioasa ? Pai asistenta de la firma sa fie online 24/7, sa nu ne spuna ca am depasit nustiu ce trafic, cand tu de fapt ai 10 vizitatori pe zi, sa nu ne spuna ca nu mai avem spatiu si tot feluri de chestii care sa te faca sa dai bani si fara servicii de calitate.

Cel mai bun mod de a nu lua teapa este sa cauti despre firma respectiva pe net, daca ii reala, ce site-uri mai foloseste serviciile lor si nu s-au plans ca ar avea probleme.

O regula importanta ar fii sa nu va zgarciti la pret, daca vreti ceva de calitate mai scoateti ceva din buzunar. M-ai bine dai 2-3 euro in plus pe luna si sa iti mearga site-ul non-stop si bine, decat sa te trezesti cu site-ul "down".



Ce recomand? Pai ar fii:
Daca vrei sa iti cumperi un domeniu .ro iti recomand RoTLD.

Pentru gazduire web ti-as recomanda TLH.ro, nu am incercat gazduirea VPS SSD.

Nu recomand ce nu am folosit Wink

Post: #2Lun Feb 03, 2014 3:35 pm

StaarK*

StaarK*

Nou in oras
Nou in oras
Eu recomand si Hostinger - O firma destul de serioasa.

Post: #3Mier Feb 05, 2014 12:08 pm

avatar

3mY

Nou in oras
Nou in oras
StaarK* a scris:Eu recomand si Hostinger - O firma destul de serioasa.
Aici nu sunt de acord cu tine. Am avut nenumarate site-uri la Hostinger si dupa maxim 30 de vizitatori iti pica host-ul. Uita-te pe forumul lor, sunt o gramada reclamatii ca le-au picat host-ul, si mai aiurea raspunde un admin dupa cateva zile...

http://www.vontech.forumgratuit.ro

Post: #4

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum